Specjalizujemy się

Kreujemy i planujemy działania w social media Naszą najmocniejszą stroną są pomysły, które przeradzamy
w realne rozwiązania w social mediach. Od początku współpracy tworzymy najlepszy kierunek działań kreując strategię dopasowaną do potrzeb danej społeczności.
Planujemy rozwiązania i taktykę zawsze nastawioną
na zdobycie określonego celu.

Kompleksowo obsługujemy w społecznościach Znamy społeczności i wiemy jak wykorzystać ich potencjał, realizujemy rozwiązania i prowadzimy dyskusje podnosząc interakcje. Idąc zgodnie z zaplanowanym harmonogramem działamy w szerokim spektrum takich opcji,
jakie są możliwe do uzyskania zamierzonego celu.

Tworzymy, utrzymujemy aplikacje i rozwiązania Budujemy niepowtarzalne technologie mające zaangażować odbiorców społeczności. Posiadamy wiele gotowych aplikacji, rozwiązań i algorytmów możliwych do zaimplementowania
dla dowolnej strategii, w wybranym miejscu docelowym działań. Dla każdej z akcji dodajemy autorski panel (SocialKing) obsługi wdrażanych rozwiązań.

Monitorujemy i analizujemy aktywności Przed jak i w trakcie działań monitorujemy wszystkie aktywności w miejscu gdzie wdrażamy nasze rozwiązania.
Pełny obraz aktywności, zachowań i potrzeb pozwala nam dobrać odpowiednie narzędzia oraz zastosowania mające na celu najwyższy poziom rezultatu działań.

Propagujemy informacje oraz reklamujemy Każda realizowana przez nas akcja wymaga odpowiedniego przekazu, zarówno w formie np. komentarza czy odpowiedniej reklamy w Social Media. Zawsze propagacja stanowi nieodłączny element naszych działań, gdzie po rozpoczęciu, lub w trakcie; szerzymy jak najdalej informację o wdrożonych rozwiązaniach.

Szkolimy, doradzamy i konsultujemy Podnosimy know-how klienta korzystającego z naszych usług
i rozwiązań, np. doradzając jakie narzędzia będą optymalne
dla danego przypadku. Pomagamy i konsultujemy w doborze odpowiedniej społeczności oraz wskazujemy na najlepszą strategię marketingu w społecznościach.

Opcje dostępne od zaraz!

Rozwiązania indywidualne Dobieramy algorytmy lub proponujemy rozwiązania w pełni indywidualizowane
do akcji. Nasze technologie nastawione są
na wyjątkową funkcjonalność i użyteczność.

Gotowe aplikacje Dopasujemy najskuteczniejszy gotowy mechanizm, przystosujemy wizerunek
i wdrożymy w najszybszym czasie wybraną aplikację, konkurs czy inne rozwiązanie.

Pakiety social media Tutaj znajdziesz wygodne opcje zestawów gotowych rozwiązań, które przygotowaliśmy w oparciu o powtarzalne czynniki zapotrzebowania klientów.

Social King Multifunkcjonalne zarządzanie działaniami
w społecznościach. Narzędzie stanowi centrum informacji gromadzącym niezbędne dane przy konkursach, akcjach i wydarzeniach po social mediowych.

Social Guard Zweryfikujemy i wskażemy właściwe kierunki dla Twoich akcji i działań w Social Media;
czy prowadzone są one zgodnie z prawem, zasadami lub regulaminem docelowego serwisu społecznościowego.

Wiedza i Doświadczenie Oferujemy szkolenia i doradztwo z wiedzy
na temat wykorzystania potencjału społeczności. Pomagamy dobrać właściwy kierunek, opracować strategię marketingową oraz wybrać najlepsze rozwiązania.

 

Dowiedz się więcej!

Facebook G+ Pinterest LinkedIn
w górę