Kim jesteśmy?

FortSocial jest jednostką, która powstała jako wyjście na rosnące potrzeby klientów w obszarze Social Media. Uwielbiamy społeczności kreując niepowtarzalne więzi pomiędzy marką a użytkownikiem, a to co robimy jest naszą pasją więc w swoich działaniach jesteśmy niezastąpieni.

Wspieramy wiedzą, szkolimy i doradzamy w prawidłowym wykorzystaniu właściwej społeczności. Wykorzystujemy zgromadzoną przez lata wiedzę w sektorze e-marketingu oraz e-rozwiązań. Mamy wiele narzędzi możliwych do wdrożenia natychmiastowo, ale również posiadamy niepowtarzalne algorytmy pozwalające na stworzenie wyjątkowych akcji, konkursów czy innych rozwiązań w społecznościach. Naszą najmocniejszą stroną jest kreatywność, a pomysły z zaangażowaniem realizujemy w kolejnych sukcesywnych akcjach.

Dlaczego Fort? Kiedyś każdy z nas był dzieckiem, bawiliśmy się w różne gry, a do najprzyjemniejszej i tej z dużą dozą przygód należało budowanie Fortów, do których wszyscy chcieliśmy należeć. Fort stał się dla nas inspiracją z młodości ale i na przyszłość, jest oazą bezpieczeństwa i pomysłów, a budujemy go zawsze tam gdzie tworzy się nowa i wyjątkowa społeczność użytkowników. Dlatego, zachęcamy – dołącz do fortu! skontaktuj się z nami, zapytaj o szczegóły lub zaproś nas do siebie. Poznajmy się bliżej!

Agencjo!

Pragniemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom i wymaganiom Agencji Reklamowych, marketingowych, interaktywnych i innych zainteresowanych działaniami w sektorze Social Media. Oferujemy dla Agencji wyjątkowe opcje, rabaty i rozwiązania dedykowane, jesteśmy otwarci na współpracę oraz chętnie udzielimy szkolenia dla pracowników. Dlatego, jeśli Twoja Agencja jest zainteresowana współpracą z nami – skontaktuj się, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Działamy w systemie „fair play” dlatego dopasujemy się do każdego typu odbiorcy naszych możliwości, nie walczymy z konkurencją, a wręcz traktujemy się jak partnera w grze. Chętnie naprowadzimy i wesprzemy lub będziemy stanowić bajpas w produkcjach sektora Social Media.

Kontakt z nami

Najnowsze wydarzenia, możesz śledzić na naszym Fanpage na Facebooku, lub w innych społecznościach, które będziemy sukcesywnie prezentować.

Zachęcamy również do wysyłania do nas
zapytań via e-mail: info@fortsocial.pl

...
a jeśli to nie wystarczy, zadzwoń do nas, umówmy się na spotkanie, przyjedziemy do Ciebie!

Oddział Poznań telefon: 61 646 00 55
lub oddział Warszawa telefon: 22 188 10 55.

FortSocial - Rozwiązania Social Media
ul. Karola Libelta 1A/2
61-706 Poznań

Dowiedz się więcej!

Facebook G+ Pinterest LinkedIn
w górę